Jdi na obsah Jdi na menu
 


LVT Tyra Beskydy

19. 8. 2012

crosby-a-cailin.jpgTento rok v létě jsme vyrazili na druhý LVT v termínu 11.8.- 18.8.2012 do Tyry v Beskydech. Tentokrát s námi jeli i Mirka se Standou a Cailinky bráška Crosby. Po bouřlivém přivítání sourozenců jsme obsadili společnou chatku a pozorovali proměnlivé počasí na horách. Občas pršelo a občas vykouklo sluníčko.V pondělí a úterý jsme potrénovali na nového figuranta Lukáše Krause a  ve středu byly zkoušky. Vyrazilo nás 9 statečných.  Cailin šla zkusit zkoušku IPO VO a Crosbík stopařskou zkoušku Fpr1. Oběma sourozencům se povedlo a zkoušky úspěšně složili, tak bylo večer se šampíkem co oslavovat. Ve čtvrtek jsme naplánovali výšlap na Ostrý a vyrazili po ránu. Cesta tam - příkrý kopec, zpátky pořádný sešup. Naše netrénované nohy druhý den pěkně protestovaly. Moc děkujeme všem, kteří nám věnovali čas a rady, zvlášť figurantovi Lukášovi Krausovi a Mirkovi Pospíšilovi, kteří se nám denně věnovali. Také jsme zkusili tréninkově bonitaci, která nás čeká na podzim.

spici.jpgVýcvikový tábor pořádala Anna Brázdová a Lukáš Kraus, tímto jim oběma moc děkujeme za príma strávený čas, spousty rad a poznatků. 

Přikládám jediné foto, kde Cailin chviličku odpočívá po zkouškách. Jinak celý tábor prolítala s míčkama, klackama a šiškama a kdo byl ochoten házet, už se jí nezbavil.