Jdi na obsah Jdi na menu
 


VRH D

12. 11. 2018

 

VRH "D" Awedante - výběrový vrh

máme v plánu léto 2019  

krytí  :       

sono :      

termín porodu :   

k odběru :

 

 

Matka štěňat :

J. Ch., Ch. ČR Angie Coras Garden

matka: Cora von Philippsdorf

otec: Artur z Duhového kopce (šampion ČR, SR, CAC, Nv, r. CACIB, zkoušky: RH-E, RH-FLA, RH-TA, ZOP, ZPU1, ZZP2, ZZZ

výstavy: Klubová vítězka 2012,  čekatelka šampiona IHF , Nejlepší mladý plemene 2011,  Juniorská šampionka ČR,  čekatelka šampiona ČR,  čekatelka šampiona SR,  čekatelka šampiona AT,  CAC Maďarsko,  celkem 10 x titul CAC.   CACIB Rakousko,  res. CACIB Slovenko,  výborná 3 na Světové výstavě v Salcburku.              Vždy s umístněním.

zkoušky a závody:  ZZO, ZOP, ZPU1, ZM, BH, IPO VO, UPr1, ZVV 1, IPO1, FPr 1,  1. místo na mistrovství hovawart klubu 2011 v kategorii ZPU1,  3. místo na mistrovství hovawart klubu 2012 v kategorii ZM,  13. místo na závodě o Zmrzlou vranu 2012, kategorie ZPU1,  1. místo v závodě Pro sport Cup 2012, kategorie poslušnost ZVV1Více zde: http://hovawart-angie.webnode.cz/stenata-puppies/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

J. Ch., Ch. ČR Angie Coras Garden

matka: Cora von Philippsdorf

otec: Artur z Duhového kopce (šampion ČR, SR, CAC, Nv, r. CACIB, zkoušky: RH-E, RH-FLA, RH-TA, ZOP, ZPU1, ZZP2, ZZZVíce zde: http://hovawart-angie.webnode.cz/stenata-puppies/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

 Anttara Black Awedante

tara-mala.jpg Výběrová třída chovnostitara-postoj-----mala.jpg

   Junior šampionka ČR

   Šampiona ČR

Grand šampion ČR   

   výstavy - vždy výborná s umístněním.

  Složené zkoušky a závody : 

 národní řád :  ZZO, ZZO1, ZZO2, ZPS1 

 mezinárodní řád : AD, BH, UPr1, UPr2, UPr 3 FPr1, FPr 2,FPr 3

 zkoušky KJ Brno : ZOP, ZPU1, ZPU-S  

   Obedience : OB-Z , OB 1 záchranářské zkoušky: ZZZ 

a Canisterapeutická zkouška

1. místo - Zručský pohár 2016, 2017 a 2018 - 3 x obhájila první místo    

18. místo v soutěži   Nejúspěšnější pracovní hovawart  ČR roku 2015

5. místo v soutěži   Nejúspěšnější pracovní hovawart  ČR roku 2016

3. místo - Zručský pohár 2015   - kategorie ZZO1    

5. místo - O plzeňský korbel 2015   - kategorie ZOP  

Zdraví  : DKK  0/0 , DLK  0/0 ,OCD (-/-) , DM N/P

               Oftalmologické vyšetření, štítná žláza - bez nálezu

  

matka Anttary : Cailin Sun Kesidy

otec Anttary :    Cyrol Bukový háj

výstavy: Klubová vítězka 2012,  čekatelka šampiona IHF , Nejlepší mladý plemene 2011,  Juniorská šampionka ČR,  čekatelka šampiona ČR,  čekatelka šampiona SR,  čekatelka šampiona AT,  CAC Maďarsko,  celkem 10 x titul CAC.   CACIB Rakousko,  res. CACIB Slovenko,  výborná 3 na Světové výstavě v Salcburku.              Vždy s umístněním.Více zde: http://hovawart-angie.webnode.cz/stenata-puppies/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz
                                  

Anttara je stejně jako její matka Cailin výstavně, ale převážně pracovně vedená fenka, což dokazuje 19 všestranných složených zkoušek z výkonu viz. odkaz zkoušky a závody a v odkazu výstavy je její úspěšná výstavní kariéra, kde byla vždy od rozhodčích velmi kladně hodnocena. 

Anttarku jsem si vybrala z prvního vrhu její velmi úspěšné mamči jako velmi nadějnou pokračovatelku chovu a nemýlila jsem se. Tara, jak ji doma říkáme je stejně akční na míčky jako Cailin a podědila také mamky eleganci pro výstavní mola.

Taruška je velmi temperamentní fenka, velký závislák na lidské členy smečky. Strašně ráda cestuje, poznává nové lidi a miluje procházky. Nejcharakterističtější je pro ní nošení míčku a všech možných klacíků, šišek a prostě všeho za čím je možné běžet a také se o to přetahovat s Caillin.

S Tarou se také věnujeme sportovní a záchranářské kynologii, ve které nejvíc vyniká ve velmi pěkné a přesné poslušnosti a vypracování stop. Jako další aktivitu jsme přibrali canisterapii - léčba psem - docházíme mezi dětičky a starší nemocné lidi, kde rozdáváme radost z pohlazení a oblíznutí. Také se věnujeme Obedienci - přesná poslušnost.

Je to naše druhé "černé" sluníčko - velmi šikovná a nadaná i když ji v těle hrají všichni čerti, má obrovskou chuť do práce. Pro míček a pochvalu by se přetrhla a proto se s ní velmi dobře pracuje. Je hodně podobná své mamče Cailin i když je to takový dáblík. přesto je  to úžasná fenka, kamarádka, prostě pes, jakého si každý přeje.

   

Otec štěňat :